HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

ÖZAKINSEL PROJE DEKORASYON İNŞAAT LTD.'nin temel prensibi, uyumlu bir ekipte çalışmaktır. Bugüne kadar, Türkiye, Rusya, Fransa, İngiltere, Kuzey Irak, Kazakistan ve Kuzey Kıbrıs'ta birçok farklı inşaat projesini başarıyla tamamladık. ÖZAKINSEL PROJE DEKORASYON İNŞAAT LTD şirketi, iki ana alanda faaliyet göstermektedir: tasarım ve inşaat. Her yeni proje üzerinde çalışarak kendimizi, işimizi daha da iyi yapma ve kendimize meydan okuma, yeni zirvelere ulaşma arayışını kendimiz belirledik. Amacımız, müşterilerimizin hayallerini en son teknolojiyi kullanarak ve fonksiyonelliği, konforu ve saygınlığı göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektir.

PROJE GRUBU

Her müşteriyle birlikte çalışarak, tasarım ve inşaat alanındaki uzun yıllar boyunca edindiğimiz en değerli tecrübemizi kullanarak, daha ilginç ve yaratıcı projeler yaratmak için kendimizi aşmaya gayret ediyoruz. müşterilerimiz için projeler oluştururken, her zaman yük taşıma binanın yapıları, iç ve dış tasarımı, aydınlatma, ısıtma ve klima sistemlerinin yaratılması beri, tasarımın her aşamasında her ayrıntıyı göz önünde bulundurarak bütüncül bir yaklaşım kullanın ve komşu bölgelerin peyzaj tamamladıktan. Diğer bir deyişle, müşterilerimizin hayallerini modern mimarinin dilini kullanarak gerçeğe dönüştürüyoruz.

Yeni bir başyapıt yaratmak istediğimizde, her projeyi sıfırdan başlıyoruz, hayalleriniz ve arzularınız ilham kaynağımız oluyor. Modern mimari ve teknolojinin araç ve yeteneklerini kullanma sanatına hakim olan en yeni mimari çözümleri uyguluyoruz.

İNŞAAT GRUBU

Ana hedefimiz müşterilerimiz için mümkün olan en yüksek yaşam standardı koşullarını yaratmaktır. Bu hedefe ulaşmada, farklı ülkelerdeki inşaat yıllarında biriken zengin tecrübemiz, şirketimize müşteri odaklılık ve ülkemizdeki elit tesis inşaatlarının başarılı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyoruz.

Ekibimizin tüm üyeleri yapı sanatına geleceğe yönelik tüm ciddiyet ve sorumluluklarla yaklaşıyor. Projeler oluşturarak ve uygulayarak, uzun yıllardır gözlemleyebileceğimiz, titizlikle çalışıyoruz ve çalışmalarımızdan gurur duyuyoruz. daha kaliteli ve üst düzey binaların inşa edilmesini amaçlayan kapsamlı çeşitli alanlarda başarılı tasarım ve inşaat tecrübesi, hem de en son teknoloji ve malzemeler, iyi bir teknik çözümlerin uygulama kullanımı, yönetim yetenek yönetimi ile ekibimizin tamamı çabaları. Başarıya odaklıyız!

Takım

Cemal Özakınsel ….. Firma yöneticisi olarak görev yapmaktadır.Proje ve uygulama alanlarının genel koordinatörlüğünü üstlenmiştir.

Bayram Örgün ….. İnşaat uygulamaları alanında yönetici olarak görev yapmaktadır.

Güngör Bilici ….. İnşaat uygulamaları alanında yönetici olarak görev yapmaktadır.

Habibe Kamun ….. Mimar olarak görev yapmaktadır..

Rabiya Yediyıldız ….. Mimar olarak görev yapmaktadır.

İvan Zapolskiy ….. Statik proje ve üç boyutlu çizim alanlarında görev yapmaktadır.

Elif Çabuk ….. Mimar olarak görev yapmaktadır.

Erkan Kaya …..Tasarım ve üç boyutlu çizim alanlarında görev yapmaktadır.

Behiye Berktuğ ….. Mimar olarak görev yapmaktadır.

Akıle Aslantekin Muhasebe alanında görev yapmaktadır.

Ekaterina Dushina …… Muhasebe alanında görev yapmaktadır.