HAKKIMIZDA

ÖZAKINSEL PROJE DEKORASYON İNŞAAT LTD Şirketi ekip çalışmasını ana ilke edinerek bu güne kadar Türkiye,  Rusya, Fransa, İngiltere, Kuzey Irak,  Kazakistan ve KKTC de değişik konseptlerde birçok proje ve uygulamayı başarıyla tamamlamıştır.
Proje ve uygulama ana konularında üretim yapan ÖZAKINSEL PROJE DEKORASYON İNŞAAT LTD Şirketi her yeni projede daha iyiyi yapma, daha iyiye ulaşma hırsı ve heyecanı ile çalışmaktadır. Tüm projelerimizin daha mükemmele ulaşabilmesi için, sürekli kendimizle yarış halindeyiz. Teknolojik gelişmeleri, müşterinin öyküsünü, fonksiyonelliği ve konforu içeren prestijli yapılar üretme heyecanı ve kararlılığı ile çalışmaktayız.
1000
TAMAMLANAN PROJE
5000
MUTLU MÜŞTERİ
20
SENELİK TECRÜBE

21 SENEDİR GÜVENLE İNŞAA EDİYORUZ.

İLETİŞİM

PROJE GRUBU

Pek çok farklı ölçek ve konuda tasarımlar yaptığımız yılların getirdiği birikimler ve bakış açısı ile her zaman daha iyiyi gerçekleştirmek gayreti, her yeni projede daha iyiyi yapma, daha mükemmel bir esere ulaşma hırs ve heyecanını ile çalışmaktayız.
Bizler projelerimizi bütünsel bir yaklaşımla ele alıyor, müşterilerimizin öyküsünü çağdaş mimari dille yeniden yazıyoruz. Fonksiyon, taşıyıcı sistem, cephe, iç mekan, mobilya, aydınlatma, iklimlendirme ve peyzaj tasarımı gibi tasarım sürecinin tüm evrelerini bir bütün olarak ele alarak prestijli projeler hayata geçiriyoruz.
Her yeni projemize daha mükemmel bir esere ulaşma hırsı ile başlıyor, tasarımlarımızda kuralları yeniden yazıyoruz. Sizlerin hikayesini kendimize ilham kaynağı alarak, kendi hikayemize dönüştürüyoruz.
Mimarlığın ‘kaynakları doğru kullanma sanatı’ olduğu bilinciyle, geleceğin mimari tasarımlarına, geleceğin teknolojisini kullanarak hayat veriyoruz.

MÜTEAHHİTLİK (UYGULAMA / DEKORASYON) GRUBU

Dünyanın bir çok bölgesinden taşıdığımız birikim ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, ülkemize prestijli yapılar kazandırıp, müşterilerimizi yüksek yaşam kalitesine ulaştırmayı hedefliyoruz.
Bizler ekip olarak bir projeyi, geleceğe duyduğumuz sorumluluk bilinci ve yapı sanatının bizlere öğrettiği tüm birikimleri kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz ürünümüzü yıllar boyunca izleyebilmek bizlerde büyük bir haz ve onur kaynağı oluşturmaktadır.
Ekip arkadaşlarımızın birçok farklı alan ve farklı boyuttaki projeyi başarı ile tamamlamalarının getirdiği birikimleri, yeni teknolojileri yakından takip etmekteki çabalarımız, çağdaş mühendislik ve yönetim anlayışımız ile projelerimize duyduğumuz sorumluluk bizlere daha kaliteli ve prestijli yapılar üretme başarısını tattırmaktadır.

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Cemal Özakınsel

CEO

Habibe Kamun

Mimar

Rabiya Yediyıldız

Mimar

İvan Zapolskiy

Statik

Elif Çabuk

Mimar

Erkan Kaya

Tasarım

Güngör Bilici

İnşaat

Bayram Örgün

İnşaat

Oğuzhan Kantar

İnşaat Teknikeri

Behiye

Mimar

Akıle Aslantekin

Muhasebe

Ekaterina

Muhasebe
Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
LinkedIn